POLMARK – niezawodny dostawca najlepszego pelletu drzewnego, sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Przy sprzedaży lokalnej na terenie Wrocławia i okolic pellet dostarczamy własnym transportem pod wskazany adres, na dalszą odległość pellet wysyłamy spedycją. Pellet jest dostarczany na palecie zabezpieczonej przed wilgocią. Pellet pakowany jest w opisane worki po 15 kg, paleta zawiera 65 worków, waga palety wynosi 975 kg. Pellet dostarczamy zawsze samochodem z windą hydrauliczną. Pellet można również kupić osobiście, nawet jeden worek i natychmiast odebrać. Przez cały rok utrzymujemy odpowiednie stany magazynowe zapewniające natychmiastowy dostęp do pelletu. Wiosną po zakończeniu sezonu grzewczego obowiązują zawsze obniżone ceny pelletu.
>>Zamów teraz pellet

Jak zamówić i zapłacić za pellet?Pellet Stelmet Lava Olimp

Przy dostawie własnym transportem
– zamówienie: osobiście, telefonicznie, poczta elektroniczna
– zapłata: przedpłata osobiście gotówką lub przelewem, gotówka przy dostawie

Przy wysyłce spedycją
– zamówienie: poczta elektroniczna
– zapłata: przedpłata przelewem na podstawie wysłanej faktury proforma

Oferujemy wyłącznie markowy pellet, kup kilka worków na próbę i sprawdź jakość pelletu. Nasz pellet zapewnia komfortową obsługę i bezawaryjną pracę urządzenia grzewczego. Zapraszamy, tworzymy ciepłe klimaty.

>Jak kupić najlepszy pellet ?

O nas

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem producentów pelletu Stelmet, Pellet Energy i Poli Trade Polska. Na terenie Wrocławia i okolic pellet dostarczamy własnym transportem, na dalszą odległość pellet wysyłamy spedycją.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, oprócz pelletu sprzedejmy kotły i piecyki na pellet. Jeżeli szukasz kotła na pellet, nie wiesz jaki kocioł kupić i potrzebujesz doświadczonego instalatora to dobrze trafiłeś. Pomożemy w wyborze i dostarczymy wybrany kocioł, jego instalacji i zapewnimy dostawy najlepszego pelletu. Posiadamy status autoryzowanego dystrybutora kotłów i piecyków na pellet uznanych producentów: Greń, Klimosz, Lazar, MCZ, Red, Tekla, Windhager. Zaufaj naszemu doświadczeniu, będziesz zadowolony.

O nas >>więcej…

 

Reklamy